minidev
MİNİDEV'DE YAZMAK İSTER MİSİNİZ?
Sayfalarımız demokrasi ve ifade özgürlğünü savunan herkese açık

 

Minidev’in amacı insan haklarının, ifade özgürlüğünün ve azınlık kültürlerinin korunması, geliştirilmesi için gerekli olan %100 bağımsız, tarafsız ve demokratik bir medya platformu oluşturmaktır.

www.minidev.com, yüzde yüz bağımsız ve demokratik bir yayın olarak, büyük medya kuruluşlarının yapamadığını gerçekleştirmeyi hedeflemektedir. Bağımsız ve siyasetlerüstü bir yapısı olduğu için azınlıklar, farklı cinsel tercihlere sahip oldukları için toplumsal yaşamdan dışlananlar, yanlış ya da yanlı haberler yüzünden mağdur olan veya haksız duruma düşenler, reel politikanın varlıklarını benimsemediği sivil toplum kuruluşları, insan hakları ihlallerini duyuran kuruluşlar, seslerini www.minidev.com aracılığı ile duyurabilir ve hem eylemlerini hem de varlıklarını bu dayanışmaya açık platform sayesinde sürekli kılabilirler.

Minidev’in faaliyet gösterdiği alanlarda çalışan bir Sivil Toplum Kuruluşu veya  yukardaki fikirlerin savunulmasına katkıda bulunmak isteyen ve “yazan” biriyseniz, yazılarınızı, makalelerinizi veya araştırmalarınızı Minidev’de yayınlayabiliriz.

Değerlendirmemizi istediğiniz yazılarınızı kısa bir özgeçmişiniz ile birlikte [email protected]’a yollayabilirsiniz.

 

  

 


(Kasım 2007 öncesi)
 


(Kasım 2007 öncesi)BU SAYFAYI TAVSİYE ET!